birgün

12° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 23.01.2020 02:49

Richard Wagner odasından sahneye çıkıyor

Richard Wagner odasından sahneye çıkıyor

Anıl VARLI

K! Kültüral Performing Arts, 2020- 2021 sezonunu Yakup Almelek’in yazdığı “Oda Komşum Richard Wagner” adlı oyunla karşılıyor.

Murat İpek’in, karakterleri ve durumu keskin bir politik mercek altında uyarlayarak yönettiği oyunda Sercan Gülbahar, İbrahim Cem Tek ve Murat İpek rol alıyor. Eserin süpervizörlüğünü, sahne tasarımını ve yapımcılığını ise K! Kültüral Performing Arts’ın Kurucu Genel Sanat Yönetmeni Yağmur Yağmur üstleniyor.

Oda Komşum Richard Wagner, 6 Şubat Perşembe akşamı saat 20.30’da K! Kültüral Performing Arts Yakup Almelek Sahnesi’nde ilk kez seyirci karşısına çıkıyor. 6 Şubat 2020 Perşembe akşamı saat 20.30’da K! Kültüral Performing Arts’ta prömiyeri gerçekleşecek “Oda Komşum Richard Wagner” 14 Şubat Cuma, 22 Şubat Cumartesi ve 29 Şubat 2020 Cumartesi akşamları aynı sahnede seyircisiyle buluşacak. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve Kültüral Performing Arts gişesinden temin edilebilir.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız