birgün

28° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 14.10.2019 14:58

Robert Downey Jr.'ın başrolünde olduğu 'Dr. Dolittle'dan ilk fragman geldi

Robert Downey Jr.'ın başrolünde olduğu 'Dr. Dolittle'dan ilk fragman geldi

Robert Downey Jr.’ın Marvel filmlerinin ardından çektiği ilk filmi olan Dr.Dolittle’ın fragmanı yayınladı.

Robert Downey Jr., Dr. Dolittle’da hayvanlarla konuşabilen Dr. Dolittle karakterini canlandırıyor.

Hugh Lofting’in ünlü çocuk kitabı Doktor Dolittle’ın hikayesi, 1998 yılında sinemaya uyarlanmıştı. 1998 yılındaki uyarlamada, hayvanlarla konuşabilen Doktor Dolittle rolünde Eddie Murphy’i izlemiştik. Şimdi yeniden çekilen Dr. Dolittle uyarlamasında, Doktor Dolittle rolünde Robert Downey Jr. izliyoruz. Yeni Dr. Dolittle’ın yeni uyarlaması bu sefer çok daha macera odaklı bir anlatım ile karşımızda olacak.

Dr. Dolittle’ın fragmanında, konuşan kutup ayılarından papağanlara kadar epik bir evrenin kapıları bize açılıyor. Fragmandan, Dr. Dolitte’ın görevini anlayamıyoruz. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla konuşan kutup ayısı ve papağan gibi bir grup hayvan, Dr. Dolitte’ın arkadaşı. Ancak fragmanda, Dolittle’ı öğle yemeğinde 'yemekle' tehdit eden bir kaplan da Dr. Dolittle’ın düşmanları takımının içinde.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız