birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 14.02.2020 09:55

Robert Pattinson’lu ‘Batman’in teaser’ı yayınlandı

Ben Affleck’in Robert Pattinson’a devrettiği ‘Batman’ filminin teaserı yayınlandı. Daha genç bir Bruce Wayne izleyeceğimiz ‘Yeni Batman’in merakları giderecek teaser’ı beklentiyi oldukça yükseltecek gibi duruyor

Robert Pattinson’lu ‘Batman’in teaser’ı yayınlandı

DC’nin en ünlü kahramanlarından olan Batman’e, pek çok farklı oyuncu hayat verdi. En son Ben Affleck ile karşımıza çıkan süper kahramana şimdi ise, Alacakaranlık ve Harry Potter ve Ateş Kadehi gibi filmlerle dünyaya kendini tanıtan Robert Pattinson hayat verecek.

Batman hayranlarının belli bir kitlesi Robert Pattinson’un ‘Yeni Batman’ olmasına tepki gösterdiği aşikar olsa da yayınlanan yeni teaser birçok kişinin fikrini değiştireceğe benziyor.

Filmin yönetmeni Matt Reeves’in Twitter hesabından yayınladığı The Batman’in ilk teaser’ında dikkatleri üzerine çeken bir kostüm tasarımıyla Robert Pattinson’u görüyoruz.

Christian Bale’den sonra Ben Affleck’le istenilen beğeniye ulaşamayan Batman karakteri, yayınlanan yeni teaser’dan sonra hayranlarının beklentilerini önemli bir ölçüde artıracağa benziyor.

Robert Pattinson’lu Batman’in çıkış tarihinin 25 Haziran 2021 olduğu ise yapılan açıklamayla belirtilmişti. Henüz hayranlarının 1.5 sene beklemek zorunda olduğu Batman’in senaryosu da ilgi çekici olursa sonunda özlenen bir Batman filmi izleyebileceğiz gibi duruyor.

Kaynak: Tekno Safari

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız