birgün

10° AÇIK

DÜNYA 25.10.2020 23:43

Ronaldinho koronavirüse yakalandı

Brezilyalı efsane eski futbolcu Ronaldinho, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Ronaldinho koronavirüse yakalandı

Brezilya'nın efsane futbolcularından Ronaldinho'nun koronavirüs testi pozitif çıktı.

40 yaşındaki eski yıldız kendi paylaştığı videoda koronavirüs testi yaptırdığını ve sonucunun pozitif çıktığını belirtti. Ronaldinho, bir süredir karantina altında olduğunu sözlerine ekledi.

Brezilyalı yıldız, sosyal medyadan yaptığı açıklamada semptom göstermediğini ve hastalık sonrasında sevenleriyle yeniden bir araya geleceğini belirtti.

Ronaldinho, abisiyle birlikte sahte pasaport ile Paraguay'a girerken yakalanmış ve hapis cezası almıştı.

32 gün boyunca hapishanede kalan Ronaldinho, ardından 1,6 milyon dolar kefaletle serbest bırakılmış, cezanın kalan kısmını Paraguay'da bir otelde tamamlamasına karar verilmişti.

Ronaldinho, ülkeyi terk etmemek kaydıyla tahliye edildikten sonra hapis cezasını Paraguay'daki Hotel Palmaroga'da çekmeye başlamıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız