birgün

27° AZ BULUTLU

SPOR 10.12.2018 15:07

Ronaldo: Messi belki beni özlemiştir

Futbol tarihinin en büyük rekabetlerinden biri, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo arasında. Arjantinli yıldız hakkında açıklama yapan Portekizli oyuncu, "Belki Messi beni özlemiştir" dedi.

Ronaldo: Messi belki beni özlemiştir

Barcelona ve Real Madrid arasındaki rekabet, dünyanın en büyüğü olarak kabul edilir. Ronaldo ve Messi arasındaki rekabet ise iki takım arasındaki maçlara ayrı bir renk katmıştı.

Juventus'a transfer olan ve futbol hayatına İtalya'da devam eden Ronaldo, verdiği röportajda, Arjantinli yıldız ile ilgili soruya farklı bir yaklaşım gösterdi.

"Messi'yi özlüyor musun?" sorusuna Ronaldo; "Hayır, belki o beni özlüyordur. Ben farklı ülkelerde oynadım ama o hep İspanya'daydı. Belki de o bana, daha fazla ihtiyaç duyuyordur" şeklinde cevap verdi.

Cristiano Ronaldo, "Real Madrid ile eşleşmek ister misin?" sorusuna ise, "Olabilir. Madrid günleri geçmişte kaldı. Şimdi Juventus için mücadele ediyorum. Real Madrid karşısında da en iyisini yapmaya çalışırım" dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız