birgün

22° PARÇALI BULUTLU

ÇALIŞMA YAŞAMI 19.12.2018 19:51

Sabiha Gökçen'deki pist çalışmasında iş cinayeti: 1 işçi yaşamını yitirdi

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki yürütülen ikinci pist çalışmasında meydana gelen iş cinayetinde bir kişi hayatını kaybetti.

Sabiha Gökçen'deki pist çalışmasında iş cinayeti: 1 işçi yaşamını yitirdi

Sabiha Gökçen Havalimanı ikinci pistin zemininin toprak dolumu yapıldığı yerde meydana gelen iş cinayetinde bir işçi hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, saat 17.40 sularında Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ikinci pistin zeminine hafriyat dökmek için yanaşan iki kamyondan bir tanesinin damperi yan yattı.

O sırada hafriyat boşaltmak için kamyonundan inen Halil Göçüm, üzerine hafriyatın dökülmesi sonucu hayatını kaybetti.

Bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazada hayatını kaybeden Halil Göçüm’ün cansız bedeni olay yeri ve Cumhuriyet savcısı incelemesinin ardından Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız