birgün

6° AÇIK

GÜNCEL 18.12.2019 11:14

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hareketli anlar: 'Ben FETÖ'cüyüm ve uçağı patlatacağım'

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Kıbrıs'a gitmek için kalkış hazırlıklarını yapan uçakta ‘Ben FETÖ’cüyüm ve uçağı patlatacağım’ diye bağıran yolcu gözaltına alındı

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hareketli anlar: 'Ben FETÖ'cüyüm ve uçağı patlatacağım'

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Kıbrıs'a gitmek için kalkış hazırlıklarını yapan özel bir hava yolu şirketine ait yolcu uçağında hareketli anlar yaşandı. ‘Ben FETÖ’cüyüm ve uçağı patlatacağım’ diye bağıran yolcu gözaltına alındı.

DHA'nın haberine göre; saat 06.45'te Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kıbrıs'a gitmek için kalkış hazırlıkları yapan yolcu uçağındaki Nigar D. isimli bir yolcu, bağırmaya başladı. Yüzü kapalı olan yolcu, 'Ben FETÖ'cüyüm ve uçağı patlatacağım' diye bağırdı. Nigar D. uçaktan indirilerek uçakta bomba araması yapıldı. Aramaların sonucunda herhangi bir olumsuzluğa rastlanmayınca uçak rötarlı olarak hareket etti.

Nigar D. adlı kadın gözaltına alınırken uçaktaki o anları cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız