birgün

11° AÇIK

GÜNCEL 14.04.2021 10:01

Sadakatsiz dizisinin 15 yaşındaki oyuncusu Alp Akar koronaya yakalandı

Kanal D'de yayımlanan Sadakatsiz dizisinde Asya ve Volkan'ın oğlu Ali'yi canlandıran, 15 yaşındaki oyuncu Alp Akar koronavirüse yakalandı.

Sadakatsiz dizisinin 15 yaşındaki oyuncusu Alp Akar koronaya yakalandı

Kanal D dizisi 'Sadakatsiz'de 'Asya' ve 'Volkan'ın oğlu Ali'yi canlandıran Alp Akar da koronavirüse yakalandı.

Akar Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Covid 19 pozitif olduğuma dair haberler ne yazık ki doğru. Bugün karantinanın 5. gününde evimde dinleniyorum, durumum iyi. Lütfen önlemlerini almayı ihmal etmeyin. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sadakatsiz adlı dizide rol alan Burak Sergen de yoğun bakıma alınmıştı.

Dizinin final tarihi açıklanmıştı

Sadakatsiz dizisi, orijinali Doctor Foster olan bir uyarlama dizisiydi. Çok sevilen ve yayınlandığı akşam seyircisine heyecan ve dram dolu sahneleriyle zevkli anlar yaşatan dizi için alınan bu karar kimsenin beklemeyeceği yerden geldi. Yapım ekibi ve Kanal D’nin dizi için radikal bir değişikliğe gidileceği öğrenildi. Anlaşmasında senaryoya sadık kalması yönünde uyarılar ile devam eden dizi, orijinalinde 10 bölümden oluşuyor. Dolayısıyla 26. Bölüm ile final yapma kararı alan dizi yayın hayatını sonlandırmayı planlıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol