birgün

28° PARÇALI AZ BULUTLU

Şahan Gökbakar'dan Marmaris tepkisi: Uçaklar nerede?

YEŞİL BİRGÜN 21.06.2022 22:27
Şahan Gökbakar'dan Marmaris tepkisi: Uçaklar nerede?
Abone Ol google-news

Muğla Marmaris'e bağlı Hisarönü Mahallesi, Amazon Koyu Bördübet Yedi Adalar mevkiindeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın başladı. Alevler rüzgarın da etkisiyle kısa sürede yayıldı.

Alevlerin bölgeyi teslim alması yurttaşların yangınlar için yine yeteri kadar hazırlık yapılmadığı yönündeki eleştirilerine neden oldu.

Oyuncu Şahan Gökbakar da söndürme uçaklarının yetersizliği nedeniyle tepkisini dile getirdi.

Geçen yılki orman yangınlarını takip edip söndürülmesi için mücadele veren komedyen Şahan Gökbakar, Twitter’dan bölgeye hava aydınlıkken uçakla müdahale edilmemesine sert tepki gösterdi: “Bakın henüz hava aydınlık iken, bu halde yanan bir yangın… Havadan ucakla mudehale edilir mi? EDİLİR! NEREDE UÇAKLAR??? UÇAKLAR NEREDE??? BU YANGIN YINE O KADAR BÜYÜK BIR ALANI YOK EDECEK Kİ!!! YAZIK! KIŞ BOYU BU ANI SÖYLEDİM!!! NEREDE BU UÇAKLAR???”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol