birgün

26° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 15.09.2021 16:57

Şahsiyet’in Meksika uyarlaması Asesino del Olvido seyirciyle buluşuyor: Fragman yayınlandı

Haluk Bilginer’in başrolünü üstlendiği Şahsiyet dizisinin Asesino del Olvido isimli Meksika uyarlamasından tanıtım fragmanı yayınlandı. Ekim ayında HBO Max’te yayınlanacak olan dizinin başrollerini Damián Alcázar ve Paulina Gaitán üstleniyor.

Şahsiyet’in Meksika uyarlaması Asesino del Olvido seyirciyle buluşuyor: Fragman yayınlandı

Şahsiyet dizisinin Meksika uyarlamasından tanıtımı yayınlandı. Asesino del Olvido Ekim’de seyirciyle buluşacak.

Meksika yapımı ve ünlü aktör Damián Alcázar ile genç aktris Paulina Gaitán'ın başrolde olduğu yeni Max Original dizisi Asesino del Olvido önümüzdeki Ekim ayında HBO Max'te yayınlanacak.

UYARLAMAYA DESTEK OLDULAR

Şahsiyet’in senaryo yazarı Hakan Günday ve yönetmeni Onur Saylak’ın da uyarlamasına katkıda bulunduğu 10 bölümlük dizinin tüm Amerika ve İspanya dışındaki ülkeler için distribütörlüğünü ise Madd Entertainment üstlenecek.

Uluslararası Emmy ödülü sahibi, ülkemizde de El Chapo dizisiyle bilinen Meksikalı yönetmen Ernesto Contreras ve Jorge Michel Grau tarafından çekilen dizi, Alzheimer teşhisi konan Pascual León’un (Alcázar) geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena (Gaitan) ile yollarının kesişmesini anlatacak.

sahsiyet-in-meksika-uyarlamasi-asesino-del-olvido-seyirciyle-bulusuyor-fragman-yayinlandi-921855-1.

puhutv dizisi Şahsiyet'te Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Necip Memili, Müjde Ar, Şenay Güler, Ayhan Kavas, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Cansu Dere ve Haluk Bilginer gibi isimler rol aldı.

Meksika’nın dünya televizyonlarında başarılı yapımlarda yer almış çok sevilen ödüllü oyuncusu Damián Alcázar, A Wonderful World, The Perfect Dictatorship, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian, The Dandy, ve Narcos gibi projelerdeki oyunculuğuyla tanınıyor.

Paulina Gaitán ise Türkiye’de en çok Narcos dizisinde canlandırdığı Tata Escobar karakteriyle hafızalarda yer etmiş bir isim.

OYUNCU KADROSU

Asesino del Olvido'da Alcázar ve Gaitán'ın yanı sıra diziin oyuncu kadrosunda Ari Brickman, Erik Hayser, Dolores Heredia, Giovanna Zacarías, Luis Alberti, José Antonio Toledano, Mauricio García Lozano, Armando Hernández, Juan Carlos Colombo ve Ofelia Medina gibi isimler yer alıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol