birgün

21° AÇIK

GÜNCEL 13.10.2020 13:56

Sahte içkiden bir ölüm de Zonguldak'ta

Sahte alkol nedeniyle artan ölümlere bir yenisi daha eklendi. Zonguldak'ta 54 yaşındaki Harun İnanç, sahte içki nedeniyle fenalaşıp kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Sahte içkiden bir ölüm de Zonguldak'ta

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, sahte içki içince fenalaşıp, hastaneye kaldırılan 54 yaşındaki Harun İnanç hayatını kaybetti, 52 yaşındaki Hasan A. ise yoğun bakım servisinde tedaviye alındı.

Ereğli'de yaşayan Harun İnanç, evinde rahatsızlanınca sağlık ekipleri tarafından özel hastaneye kaldırıldı. İnanç, ilk müdahalesinin ardından Karabük'teki özel hastaneye sevk edildi. İnanç'ın içtiği sahte içkiden zehirlendiği belirlendi. Yoğun bakımda tedaviye alınan Harun İnanç, doktorların tüm müdahalelerine rağmen pazar günü hayatını kaybetti.

İçtiği sahte alkollü içki nedeniyle kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınan Hasan A.'nın ise tedavisinin sürdüğü ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Polis, sahte alkollerin nereden temin edildiği konusunda çalışmalarını sürdürüyor.

sahte-ickiden-bir-olum-de-zonguldak-ta-792120-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol