birgün

16° AÇIK

BASIN İLAN 28.07.2021 12:35

Sakarya Üniversitesi 6 öğretim üyesi alacak

Sakarya Üniversitesi 6 öğretim üyesi alacak

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü, 6 öğretim üyesi alımı için ilan açtı.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre üniversiteye öğretim üyesi alınacak.

Başvurular online olarak ""https://akb.sabis.sakarya.edu.tr"" internet sayfası üzerinden alınacak. Kişisel beyana dayalı olarak sisteme yüklenen belgelerin aslı kurum tarafından istenildiğinde sunamayanların başvuruları geçersiz sayılacak.

Son başvuru tarihi ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün. Başvuru süresi içinde yapılmayan başvurular ile eksik ya da yanlış yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Detaylar için tıklayın

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol