birgün

5° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 03.09.2018 13:18

Salon, yeni sezon konserlerine başlıyor

2010 senesinden bu yana müzikseverlerin buluşma noktalarından biri olan Salon İKSV, 8 Eylül’den itibaren yeni sezona konserlerle merhaba diyecek.

Salon, yeni sezon konserlerine başlıyor

2010 senesinden bu yana müzikseverlerin buluşma noktalarından biri olan Salon, 8 Eylül’den itibaren yeni sezona konserlerle merhaba diyecek. Eylül ayının ilk haftasında başlayarak müzisyen ve gruplarını sahnesinde ağırlayacak olan Salon, tüm müzikseverleri Beyoğlu’nda yer alan mekanında misafir edecek.

Salon ve Birlikte Güzel işbirliğiyle gerçekleşecek sezonun ilk konserinde Kanadalı prodüktör ve vokalist Michael Milosh tarafından 2013’te kurulan Rhye’ı konuk edecek.

İlk İstanbul konserlerini Kasım 2015’te Salon’da veren Rhye, bu yılın başında yayımladıkları ikinci albümleri ‘Blood’ın dünya turnesi kapsamında, ikinci kez İstanbul’u ziyaret edecek ve 8 ve 9 Eylül'de iki konserle Salon’da müzikseverlerle buluşacak.

Rhye’ın vereceği iki konserle sezona merhaba diyecek olan Salon, aralarında Warhaus, Okkervil River, Jehan Barbur, Cecilia Krull ve Joep Beving gibi isimlerin olduğu birçok müzisyeni sahnesinde ağırlayacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız