birgün

5° AÇIK

GÜNCEL 29.03.2021 14:07

Samsun’da kayıp olarak aranan 17 yaşındaki Rabia’nın cansız bedenine ulaşıldı

Samsun Çarşamba’da kayıp olarak aranan Rabia Ş.’nin cansız bedeni Yeşilırmak Nehri'nde bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Samsun’da kayıp olarak aranan 17 yaşındaki Rabia’nın cansız bedenine ulaşıldı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde kayıp olarak aranan 17 yaşındaki Rabia Ş.’nin cansız bedeni bulundu.

AA’da yer alan habere göre, dün öğle saatlerinde evinden ayrılan Rabia Ş'den bir daha haber alınamaması üzerine ailesi, İlçe Emniyet Müdürlüğüne kayıp ihbarında bulundu. Bunun üzerine arama çalışması başlatıldı. Yeşilırmak Nehri'nde bir kişinin hareketsiz şekilde bulunduğu ihbarı üzerine olay yerine Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.

İl Jandarma Komutanlığı Su Altı Arama Kurtarma ve Samsun Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerince sudan çıkarılan cansız bedenin, Rabia Ş'ye ait olduğu belirlendi.

Rabia’nın cansız bedeni, savcılık incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Çarşamba Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol