birgün

25° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 14.05.2019 17:44

Sanatçı Doris Day’in cenazesi olmayacak

Pazartesi günü 97 yaşında yaşamını yitiren Hollywood yıldızı Doris Day’in cenaze töreni, Day’in vasiyeti doğrultusunda yapılmayacak. Menajeri ve yakın arkadaşı Bob Bashara, People’a verdiği demeçte, “Cenaze töreni, anıt ya da mezarlık yapılmayacak” dedi. Bashara, konuşmasında Day’in ölümü hiç sevmediğini kabullenmesinin çok zor olduğunu aktararak, hayvanlarından uzak kalacağı korkusuyla öldüğünü ifade etti.

Sanatçı Doris Day’in cenazesi olmayacak

Pazartesi günü 97 yaşında yaşamını yitiren Hollywood yıldızı Doris Day’in cenaze töreni, Day’in vasiyeti doğrultusunda yapılmayacak.

Menajeri ve yakın arkadaşı Bob Bashara, People’a verdiği demeçte, “Cenaze töreni, anıt ya da mezarlık yapılmayacak” dedi.

Bashara, konuşmasında Day’in ölümü hiç sevmediğini kabullenmesinin çok zor olduğunu aktararak, hayvanlarından uzak kalacağı korkusuyla öldüğünü ifade etti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız