birgün

10° PARÇALI BULUTLU

Sarıyer'de kadınları takip eden erkek tutuklandı

Sarıyer’de farklı tarihlerde iki ayrı kadını evlerine kadar takip ettiği ve evlerini gözetlediği belirtilen H.S.B. tutuklandı.

KADIN 05.10.2022 17:40
Sarıyer'de kadınları takip eden erkek tutuklandı
Abone Ol google-news

Sarıyer’de kadınları takip ederek konut dokunulmazlığını ihlal ettiği suçlamasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Rumeli Hisarı Mahallesi’nde D.A gece saatlerinde bahçesinde evini gözetleyen bir kişinin olduğunu fark etti. Durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis şüpheliyi evin bahçesinde yakaladı.

Gözaltına alınan şüphelinin H.S.B. olduğu tespit edildi. Yapılan araştırmada H.S.B.'nin daha önce de D.A'yı ve arkadaşı A. A. Ç. ‘yi evine kadar takip eden kişi olduğu belirlendi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından "konut dokunulmazlığının ihlali" ve "ısrarlı takip" suçlarından adliyeye sevk edilen ​​​​​​​H.S.B. tutuklandı.

(AA-DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol