birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 14.10.2019 15:04

Şarkıcı Işın Karaca’dan 'bağış' tepkisi

Şarkıcı Işın Karaca’dan 'bağış' tepkisi

Şarkıcı Işın Karaca, TSK'nin Fırat'ın doğusuna yönelik yaptığı Barış Pınarı Harekâtı nedeniyle Mehmetçik Vakfı'na bağış yapan ünlülere tepki gösterdi.

Ünlü isimlerin birbiri ardına yaptıkları açıklamalarla konser ya da gösterilerinden elde ettikleri gelirleri Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacaklarını duyurmasının ardından Işın Karaca, yardımların gizli yapılması gerektiğini söyledi.

Karaca, sosyal paylaşım sitesi Instagram'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Yahu vallahi de billahi de inanılmaz sinirleniyorum! Birlik ve beraberliğimiz sayesinde bu kötü günlerinizi atlatacağımız kesin. Zaten hepimiz elimizden geleni ‘destek amaçlı’ yapıyoruz! Yapmaya da devam edeceğiz ama bu naylon kahramanlıklar beni çıldırtıyor!"

sarkici-isin-karaca-dan-bagis-tepkisi-636683-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız