birgün

15° AÇIK

Şarkıcı Serpil Benay: İbrahim Tatlıses'in istismarına uğradım

Şarkıcı Serpil Benay, katılığı bir televizyon programında, İbrahim Tatlıses'in kendisini istismar ettiğini söyledi. Benay, yaşadığı olayın kariyerinin bitmesine neden olduğunu ifade etti.

KADIN 31.10.2021 12:23
Şarkıcı Serpil Benay: İbrahim Tatlıses'in istismarına uğradım
Abone Ol google-news

Şarkıcı Serpil Benay, Uçankuş TV'de katıldığı programda "Cinsel istismara uğradın mı?" sorusu üzerine, 25-30 yıl önce İbrahim Tatlıses tarafından istismara maruz bırakıldığını söyledi.

"Cinsel istismara uğradın mı?" sorusu üzerine konuşan Serpil Benay, 25-30 yıl önce İbrahim Tatlıses'in istismarına maruz kaldığını, kariyerinin bittiğini söyledi.

Yaşadığı olaydan sonra kariyerinin bittiğini söyleyen Benay, "İsmim öne çıksın diye yapmıyorum bunu. Benim böyle şeylere ihtiyacım yok. Öyle bir şey yaşandığı için erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni" dedi.

Dans sanatçısı Leyla Adalı'nın İbrahim Tatlıses tarafından tacize maruz bırakıldığını açıklamasının üzerine konuşan Serpil Benay, sözlerine şöyle devam etti:

"Böyle şeyler bana çok geliyor. Benim yaşadığım bunlar hepsi aynı şeyler işte. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor. İbrahim Tatlıses'in mağdurlarını çağırırsa burada 5 sene her gün program yaparsın. Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim. Ya da Leyla Adalı niye utansın ki?"

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol