birgün

13° AÇIK

SPOR 21.05.2020 19:36

"Scottie Pippen, The Last Dance sebebiyle Michael Jordan'a çok öfkeli"

Michael Jordan'ın kariyerini anlatan The Last Dance belgeseline bir tepki de Scottie Pippen'dan geldi. ESPN radyosundan David Kaplan, Pippen'in çok öfkeli olduğunu açıkladı

"Scottie Pippen, The Last Dance sebebiyle Michael Jordan'a çok öfkeli"

Michael Jordan'ın kariyerini anlatan belgesele bir tepki de Scottie Pippen'dan geldi. Jordan'ın eski takım arkadaşı Horace Grant dizi ile ilgili "Yüzde 90'ı gerçeklikten uzak" derken; bir başka isim Scottie Pippen'ın da çok öfkelendiği iddia edildi.

ESPN radyosundan David Kaplan, Michael Jordan'ın Chicago'yla yaşanılan şampiyonluklarda en büyük yardımcısı Pippen'in çok öfkeli olduğunu açıkladı.

NTV Spor'un aktardığı habere göre, belgeselin ikinci bölümde Pippen'ın Bulls ile kontrat anlaşmazlığı içinde gösterildiği buna karşın eski NBA yıldızının dizinden ameliyat olduğu ve 1997-98 sezonunun başında iki ay salonlardan uzak kaldığı belirtildi.

Jordan, Pippen'in kararını 'bencilce' nitelendirirken, Kaplan'a göre bu Pippen'ın sihirlerini gerdi.

Kaplan, Pippen'in o ifadeler için öfkelendiğini söylerken; "Pippen, Jazz'la oynanan 1998 NBA finallerindeki 6. maçın son bir kaç dakikasını 'Scottie'ye darbe, Scotti'ey darbe, Scottie'ye darbe" gibi hissetti" dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız