birgün

29° AZ BULUTLU

Sedat Peker'den Yıldırım Demirören hatırlatması

Yayınladığı 10 video ile geçtiğimiz sene çok konuşulan suç örgütü lideri Sedat Peker, Yıldırım Demirören'in kredilerini anlattığı videosunu paylaşan takipçisinin mesajını retweet etti: "Yaptıkları her iş haram, her işte hile var."

GÜNCEL 10.05.2022 12:39
Sedat Peker'den Yıldırım Demirören hatırlatması
Abone Ol google-news

Video yayınladığı dönemde Demirören Grubu'nun Ziraat Bankası'ndan aldığı 750 milyon dolarlık krediyle ilgili iddiaları anlatan suç örgütü lideri Sedat Peker, bir takipçisinin paylaştığı videoyu retweet ederek Yıldırım Demirören'e mesaj gönderdi.

Videoda ''Harama hile karıştırılmaz derler. Bunlar suç örgütlerinden daha namussuzlar. Yaptıkları her iş haram, her işte hile var'' ifadesini kullanan Sedat Peker şöyle devam ediyor:

''Ey Pambık Ören'in adamları. Zekaya saygı duymasını öğreneceksiniz. 750 milyon doları Ziraat Bankası'na verdi. Bu paranın hiçbirini ödemedi. Ana parayı bırak, faizlerini bile ödemedi. Çiftçinin, kredisini ödemeyince traktörünü haciz ediyorlar. Kanal D'yi haciz eden var mı? Hürriyet'in duydunuz mu haciz edildiğini?

Harama hile karıştırılmaz derler. Bunlar suç örgütlerinden daha namussuzlar. Yaptıkları her iş haram, her işte hile var. Ziraat bankasına sorun. Demirören aldığı kredinin parasını vermiş mi?''

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol