birgün

22° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 26.03.2017 14:59

Sedat Peker'in oğlu Diriliş Ertuğrul kadrosundan atıldı

Reyting rekortmeni dizi 'Diriliş Ertuğrul'da 'Turalı' rolüne hayat veren Sedat Peker'in oğlunu sessiz sedasız kadrodan çıkardılar.

Sedat Peker'in oğlu Diriliş Ertuğrul kadrosundan atıldı

TRT ekranlarında yayınlanan 'Diriliş Ertuğrul'un geçtiğimiz sezon yayınlanan bölümünde Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker de rol alıyordu. Meclis gündemine de taşınan konuyla ilgili TRT o dönem geri adım atmazken, yeni sezonda Peker'in oğluna yer verilmedi.

Medya Radar'ın haberine göre yeni sezonda kardeşleri ile yollarını ayıran ve Osmanlı Devleti'nin temellerini atacağı topraklara gelen Ertuğrul Gazi, düşmanlarıyla amansız bir mücadeleye tutuştu. Geçtiğimiz sezona göre oyuncu kadrosu baştan aşağı değişirken, dizide rol verildiği için bazı kesimler tarafından eleştirilen Sedat Peker'in oğlu da birçok isim gibi geçen sezonda kaldı.

AKIBETİ BİLİNMİYOR

İlginç olan senaryo gereği diziden ayrılan tüm isimler için bir son hazırlanırken, 'Turalı' rolüne hayat veren ve ana karakterlerin yakından ilgilendiği Sedat Peker'in oğlunun akıbetinin bilinmemesi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol