birgün

6° AÇIK

Sedat Peker: Tecrit kalkarsa sözümü tutacağımı herkes görecek

Birleşik Arap Emirlikleri'nde dijital tecrit altında olduğu belirtilen suç örgütü lideri Sedat Peker'in, 'helalleşme videosu' ile ilgili "Tecrit kalkarsa sözümü tutacağımı herkes görecek. Ölsem bile" dediği aktarıldı.

GÜNCEL 22.12.2022 18:23
Sedat Peker: Tecrit kalkarsa sözümü tutacağımı herkes görecek
Abone Ol google-news

Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker, dijital tecritin kalkması durumunda 'helalleşme videosu' sözünü tutacağını ifade etti.

halktv.com.tr'den Seyhan Avşar'ın haberine göre, seçime iki ay kala yapacağını söylediği 'helalleşme videosu' ile ilgili konuştu.

Üzerindeki dijital tecrit kalkmadan sosyal medya paylaşımları yapmasının mümkün olmadığını çevresindekilerine aktaran Peker’in "Ölsem bile sözümü tutacağım ama tabi bunun için tecridin kalkması gerek" dediği belirtildi.

Peker'in çevresindekilere, "Bunun için muhalefetin çaba sarf etmesi gerek. Tecrit kalkarsa sözümü tutacağımı herkes görecek. Ölsem bile” dediği aktarıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol