birgün

14° HAFİF YAĞMUR

GÜNCEL 10.07.2020 01:24

Semiha Yıldırım’a sosyal medyadan hakaret ettiği belirtilen Levent Özeren, gözaltına alındı

Semiha Yıldırım'a sosyal medyadan hakaret ettiği belirtilen İyi Partili Levent Özeren Bursa Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Semiha Yıldırım’a sosyal medyadan hakaret ettiği belirtilen Levent Özeren, gözaltına alındı

Eski Başbakan Binali Yıldırım’la evli olan Semiha Yıldırım’a sosyal medyadan hakaret ettiği belirtilen İYİ Partili Levent Özeren, Bursa’da gözaltına alındı.

Levent Özeren, 2015 yılında sosyal medyadan Semiha yıldırım için “Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler. ‘Etik değil’ diyene bak, böyle başa böyle tarak!” ifadelerini kullanmıştı.

semiha-yildirim-a-sosyal-medyadan-hakaret-ettigi-belirtilen-levent-ozeren-gozaltina-alindi-754821-1.

İYİ Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı olan Özener, Bursa’daki evinde gözaltına alındı.

Özeren, yaptığı paylaşımla ilgili olarak, bu paylaşımı hatırlamadığını, o tarihlerde hesabının çalındığını söylemiş ve Binali Yıldırım ile Semiha Yıldırım’dan özür dilemişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız