birgün

13° SİSLİ

SİYASET 19.06.2020 14:25

Şentop'tan yeniden adaylık sinyali

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, yeniden aday olup olmamasıyla ilgili "Hayırlı olsun diyelim mi?" sorusuna "Diyelim" diye yanıt verdi

Şentop'tan yeniden adaylık sinyali

TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un bir dönem daha Meclis Başkanlığı yapıp yapmayacağı merak ediliyordu.

Meclis Başkanlığı için ismi gündemde olay Binali Yıldırım, Meclis'te milletvekilleri ile görüşmesi sırasında, kuliste gazetecilere, aday olmayacağını açıkladı.

Haber Global Ankara Temsilcisi Tuba Atav'ın "Hayırlı olsun diyelim mi?" sözüne, "Diyelim" yanıtını veren Mustafa Şentop'un, AKP'nin Meclis Başkanı adayı olarak açıklanması bekleniyor.

AKP Grup Başkanı Naci Bostancı’nın Meclis Başkanı adayı olarak Mustafa Şentop’u açıklanması bekleniyor. TBMM Başkanlığı için 12 Temmuz’da seçim yapılacak.

ŞENTOP, BAHÇELİ İLE GÖRÜŞECEK

Şentop, bugün saat 16.00'da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret edecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız