birgün

15° YER YER HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞIŞ

SPOR 06.02.2020 15:59

Sergen'den Çebi'ye: Cinayet mi var?

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın'ın "Avukatlar gelsin de sözleşme imzalayalım" diyen kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi'ye "Ne avukatı başkan cinayet mi var?" yanıtı verdiği öğrenildi

Sergen'den Çebi'ye: Cinayet mi var?

Abdullah Avcı'dan sonra Sergen Yalçın ile sözleşme imzalayan Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi ve teknik patron Sergen Yalçın arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Takvim'in haberine göre imza için kulübe tek başına gelen Sergen Yalçın, Başkan Çebi'ye, "Sözleşme hazırsa imzalayalım başkanım" dedi. Ancak Çebi avukatlar geldikten sonra imzanın atılacağı cevabını verdi.

Çebi'nin bu cevabından sonra Yalçın, "Ne avukatı başkan cinayet mi var" yanıtını verdi. Çebi de "Seninle para konuşmadık. Sana 6 milyon TL ödeyebiliriz. Razı mısın" diye konuştu.

Başkanın para konusunu açması üzerine Yalçın bu kez, "Sevgili başkanım oraya istediğiniz rakamı yazın. Bir an önce işimizin başına geçelim. Yapmamız gereken çok iş var" ifadesini kullandı.

Yalçın avukatlar geldikten sonra sözleşmeyi okumadan imzaladı. Çebi, Sergen Yalçın'ın gitmesinin ardından yöneticilere dönerek, "Sergen boşuna efsane olmamış" sözünü sarfetti.

Sergen Yalçın'ın imza sırasında tek kuruş para konuşmadığı öğrenildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız