birgün

26° AZ BULUTLU

GÜNCEL 13.08.2020 12:24

Şevket Çoruh'tan Albayrak'ın dolar açıklamasına gönderme

Oyuncu Şevket Çoruh, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın katıldığı bir programda dolarla ilgili yanıtına göndermede bulundu.

Şevket Çoruh'tan Albayrak'ın dolar açıklamasına gönderme

Oyuncu Şevket Çoruh, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, Ahmet Hakan'ın "Dolar yükselince endişelenmeli miyiz? sorusuna verdiği ''Dolarla mı maaş alıyorsunuz? Dolar borcunuz var mı? Dolarla bir işiniz var mı? '' yanıtına gönderme yaptı.

Televizyon programına katılan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ahmet Hakan’ın ”Dolar yükselince telaşlanıyorum, kur yükselince telaşlanıyorum, ‘eyvah’ diyorum her şey pahalanacak, ülkemizin ekonomisi kötüye gidecek. Endişelenmeli miyiz?” sorusuna gülerek yanıt verdi. Albayrak, ”Birincisi şunu sorayım size, dolarla mı maaş alıyorsunuz, dolar borcunuz mu var, dolarla bir işiniz var mı" dedi.

Çoruh, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan "Hastalık artıyor endişelenmeli miyiz ? Hastalığınız varmı?- Hayır Hastalıkla bi işin var mı? - Hayır Eeeeeee ne endişeleniyorsun ahahahaaahaaaahaaa" paylaşımını yaptı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız