birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNEY 15.03.2021 21:54

Seyhan Belediye Başkanı'nın eşi Nesrin Akay yaşamını yitirdi

Aralık ayından beri hastanede koronavirüs tedavisi göre Nesrin Akay yaşamını yitirdi.

Seyhan Belediye Başkanı'nın eşi Nesrin Akay yaşamını yitirdi

Seyhan Belediye Başkanı CHP'li Akif Kemal Akay'ın eşi Nesrin Akay koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

92 gündür hastanede koronavirüs tedavisi gören Seyhan Belediye Başkanı CHP'li Akif Kemal Akay'ın eşi Nesrin Akay hayatını kaybetti.

Akif Kemal Akay'ın eşi Nesrin Akay'ın vefat haberinin ardından Adana'da CHP'li siyasetçiler peş peşe taziye mesajı yayınladı.

Adana Büyükşehir Belediye Zeydan Karalar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay'ın hastanede tedavi gören kıymetli eşi Nesrin Akay'ı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Nesrin hanıma Allah'tan rahmet, Akif Başkanımıza, ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol