birgün

21° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 10.01.2021 00:17

Sezen Cumhur Önal’dan, Özdemir Erdoğan’a tepki: Zeki Müren konusunda saçmaladı

Zeki Müren'in çocuklar üzerinde travma yarattığını iddia eden Özdemir Erdoğan'a tepki gösteren Sezen Cumhur Önal, “Zeki Müren konusunda saçmalamıştır” dedi.

Sezen Cumhur Önal’dan, Özdemir Erdoğan’a tepki: Zeki Müren konusunda saçmaladı

İktidara yakın müzisyen Özdemir Erdoğan, Zeki Müren ile ilgili daha önce de sarf ettiği sözleri bugün bir kez daha Posta gazetesindeki söyleşinde tekrar etti. Müren hakkında “İnsanlarımız onu küçük erkek çocuklarıyla birlikte televizyonda seyretti. Ve onu izleyen erkek çocuklar travmalar yaşadı” diyen Erdoğan'a sosyal medyada tepki yağdı.

Özdemir Erdoğan'a tepki gösterenlerden biri de Sezen Cumhur Önal oldu. Habertürk'e konuşan Önal, Erdoğan’ın Zeki Müren konusunda saçmaladığını belirterek şunları dile getirdi:

“ÖZDEMİR ERDOĞAN’I BEN MEŞHUR ETTİM”

“Özdemir Erdoğan'ı ben meşhur ettim ama nankör bir insandır. Meşhur ettiğim için de pişman değilim. Zeki Müren konusunda saçmalamıştır. Zeki Müren'i tanıyan, aktif çalıştığı döneme şahitlik eden biri olarak şunu net olarak söyleyebilirim ki erkek çocuklar üzerinde travma yaratmış olması söz konusu bile olamaz. İnsanların cinsel tercihleri konusunda nedenler başkadır. O nedenlerden biri asla ve asla Zeki Müren değildir. Şimdiki çocuklar ise Zeki Müren'i ne tanır ne de şarkılarını duyar.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol