birgün

5° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 17.12.2020 13:33

Sharon Stone, babasını Mevlana’nın sözüyle andı

Hollywood’un ünlü oyuncularından Sharon Stone, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla babasını Mevlana’nın sözüyle andı.

Sharon Stone, babasını Mevlana’nın sözüyle andı

Hollywood’un ünlü oyuncularından Sharon Stone, 2009’da kaybettiği babası Joseph William Stone’u Mevlana’nın sözüyle andı.

Instagram hesabında siyah bir zemin üzerine “Open your hands if you want to ve held / Tutulsun istiyorsan aç ellerini” yazan Stone, sözün altında ‘Rumi’ imzasını attı.

Stone açıklama kısmında, babasının ölüm yıldönümü nedeniyle paylaşımı yaptığını ve Joseph William Stone için kalbinde bir mum yaktığını belirtti.

sharon-stone-babasini-mevlana-nin-sozuyle-andi-817936-1.

Ünlü oyuncunun bu paylaşımının altına takipçilerinden binlerce yorum geldi. Paylaşımlarda, Mevlana'yı öven ve onun dizelerinin evrenselliğini anlatan yorumlar da yapıldı.

Stone'un babası Joseph William Stone, 12 Aralık 2009'da kanser ve parkinson hastalığı nedeniyle 79 yaşında hayatını kaybetmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol