birgün

2° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 28.08.2016 11:25

Sıla'nın bir konseri daha iptal

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun İstanbul, Bursa, Ankara ve Kayseri konserlerinin ardından Bodrum konseri de iptal edildi.

Sıla'nın bir konseri daha iptal

Daha önce İstanbul, Bursa, Ankara ve Kayseri'de düzenleyeceği beş konseri iptal edilen Sıla Gençoğlu'nun bir konseri daha iptal edildi. Yeni albümünün ilk konserini 3 Eylül’de Bodrum Antik Tiyatro’da vermeyi planlayan Gençoğlu'nun konserini müze müdürlüğü 'müzede çalışma olacağı' gerekçesiyle iptal etti.

MENAJERİ DOĞRULADI

Yetkililer, müzede başlatılacak yenileme çalışmaları nedeniyle o tarihte antik tiyatroda konser verilemeyeceğini bildirdi. Sıla’nın menajeri Serkan Güney de iptal haberini doğruladı: “Durum pazartesi netleşecek deniyor ama iptal kararı yazılı olarak tarafımıza iletildi.”

Bu gelişmeler üzerine 36 yaşındaki Sıla ise kişisel Instagram hesabından sevenlerine bir paylaşım yaparak konserin iptal edildiğini duyurdu.

Sıla Gençoğlu darbe girişimi sonrası düzenlenen Yenikapı Mitingi hakkında “Darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmak istemiyorum” demiş, iktidar medyası tarafından günlerce hedef gösterilince bazı konserleri iptal edilmişti.

SILA'NIN İPTAL EDİLEN DİĞER BEŞ KONSERİ İSE ŞÖYLE:

İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi - 21-22 Eylül
Bursa Kültürpark - 28 Eylül
Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi - 19 Kasım
Ankara Panora AVM

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol