birgün

11° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

Şile'de fabrikada patlama

Şile'de elektrik malzemeleri üreten bir fabrikada sebebi belirlenemeyen bir yangın çıktı. İstanbul İtfaiyesi, yangına; 22 araç 76 personel, 10 ekiple müdahale etti. Yangının kontrol altına alındığı belirtildi.

GÜNCEL 22.09.2021 14:15
Şile'de fabrikada patlama
Abone Ol google-news

Şile'de 2 katlı fabrikanın deposunda öğlen saatlerinde sebebi henüz belirlenemeyen bir yangın çıktı. Elektrik malzemeleri üretimi yaptığı belirtilen Avcı Koru Mahallesi Alkan Sokak'ta bulunan fabrikadaki yangına müdahale için çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Patlamaların da yaşandığı fabrikadaki yangına yangın söndürme helikopterinin yanı sıra İstanbul İtfaiyesi de 22 araç 76 personel, 10 ekiple yangına müdahale edildi. Dumandan etkilenen bazı kişilere olay yerindeki sağlık ekiplerince müdahale edildi.

Yangının itfaiye ekiplerinin müdahalesinin ardından kontrol altına alındığı, soğutma çalışmalarının ise sürdüğü bildirildi.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri yaptığı açıklamada "Şile Avcı Koru Mahallesi Alkan Sokak üzerinde bulunan 2 katlı fabrikanın deposu yanmakta. Ekiplerimiz olaya müdahale ediyor" dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun