birgün

14° KAPALI

SPOR 07.04.2020 15:41

Silver: NBA'de kalan maçları tek şehirde oynama planlarını tartışıyoruz

NBA Komisyon üyelerinden Adam Silver, NBA maçları hakkında "1 Mayıs’a dek bir şey söylememiz için erken, kalan maçları tek bir şehirde oynama planlarını da tartışıyoruz" dedi

Silver: NBA'de kalan maçları tek şehirde oynama planlarını tartışıyoruz

Dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Covid-19) vakaları sonrası durdurulan NBA maçları hakkında, NBA Komisyon üyelerinden Adam Silver açıklamalarda bulundu.

İHA'nın aktardığı habere göre, nisan ayı içinde bir karar almalarının zor olduğunu söyleyen Siver, “Hafta boyunca arkadaşlarıma söylediğim şey en azından nisan ayı boyunca bir karar veremeyeceğimizi kabul etmemiz gerektiğidir. 1 Mayıs’a dek bir şey söylememiz için erken” dedi.

Kalan takvimi devam ettirmek için birtakım senaryolar üzerinde çalıştıklarını belirten Siver, “Şu an dinlenme modundayız. Kalan maçları tek bir şehirde oynama planlarını da tartışıyoruz. Sporu özledik. Lig ideal koşullarda kaldığı yerden devam etmelidir” ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız