birgün

10° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 29.11.2018 12:23

Simge Pınar’ın ikinci video klibi “Sangria” yayında

Simge Pınar’ın ikinci video klibi “Sangria” yayında

İlk single çalışması “Biz Hep Aynı” ile alternatif müzik dünyasına sakin ve net tarzı ile giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken Simge Pınar, ikinci single'ı “Sangria”yı kliplendirdi.

Muammer Koçak’ın yönettiği video klip, şarkının hikayesini bir kısa film estetiğiyle sürücüsü belli olmayan bir araba yolculuğu üzerinden anlatıyor. “Reverse” planların da kullanıldığı klipte sanatçının gerçek hayattaki arkadaşları rol aldı.

Söz ve müziği Simge Pınar'a ait olan şarkının prodüktörü ise Biz Hep Aynı'da olduğu gibi Harun Tekin. Rakun Müzik'ten yayınlanan şarkının kayıt ve mastering'i Babajim İstanbul Stüdyoları'nda gerçekleşti. Şarkının miksi daha önce Depeche Mode, Goldfrapp, Placebo ve Röyskopp gibi isimlerle çalışan usta ses mühendisi Dave Bascombe tarafından yapıldı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız