birgün

14° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 29.11.2018 12:23

Simge Pınar’ın ikinci video klibi “Sangria” yayında

Simge Pınar’ın ikinci video klibi “Sangria” yayında

İlk single çalışması “Biz Hep Aynı” ile alternatif müzik dünyasına sakin ve net tarzı ile giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken Simge Pınar, ikinci single'ı “Sangria”yı kliplendirdi.

Muammer Koçak’ın yönettiği video klip, şarkının hikayesini bir kısa film estetiğiyle sürücüsü belli olmayan bir araba yolculuğu üzerinden anlatıyor. “Reverse” planların da kullanıldığı klipte sanatçının gerçek hayattaki arkadaşları rol aldı.

Söz ve müziği Simge Pınar'a ait olan şarkının prodüktörü ise Biz Hep Aynı'da olduğu gibi Harun Tekin. Rakun Müzik'ten yayınlanan şarkının kayıt ve mastering'i Babajim İstanbul Stüdyoları'nda gerçekleşti. Şarkının miksi daha önce Depeche Mode, Goldfrapp, Placebo ve Röyskopp gibi isimlerle çalışan usta ses mühendisi Dave Bascombe tarafından yapıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol