birgün

11° ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

GÜNCEL 28.06.2020 14:34

Sınava gireceği gün, inşaatta asılı olarak bulundu!

Muğla’nın Milas ilçesinde dün düzenlenen sınava girmek için hazırlanan 19 yaşındaki Melek Kurtuluş’u yakınları bir inşaatta asılı olarak buldu

Sınava gireceği gün, inşaatta asılı olarak bulundu!

Milas'ın Kızılcayıkık Mahallesi’nde YKS'ye girmesi beklenen 19 yaşındaki Melek Kurtuluş, evinin yanındaki inşaatta akrabaları tarafından asılı olarak bulundu.

Sınava gitmesi beklenirken ailesinin sabah saatlerinde aradığı ve ardından evinin yanındaki inşaatta asılı halde bulduğu Kurtuluş, ipten indirilerek sağlık ekipleri çağrıldı.

112 acil servis ekipleri Kurtuluş’un yaşamını yitirdiğini saptadı. Kurtuluş’un sınav stresine dayanamadığı iddia edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatıp 3 kişinin ifadesine başvururken, Kurtuluş’ un cenazesi otopsi yapılması için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız