birgün

0° KISA SÜRELÜ KAR YAĞIŞI

Sinepark Kısa Film Festivali yeniden başlıyor

İlk olarak 2007’de yapılmaya başlanan Sinepark Kısa Film Festivali kısa bir aradan sonra Başka Sinema ortaklığıyla geri dönüyor. Bu yıl 9.’su gerçekleşecek Sinepark Kısa Film Festivali, Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından düzenleniyor. Festival yolculuğuna Başka Sinema ile olan ortaklığıyla devam edecek. “Sinepark Özel Seçkisi”ne seçilen filmler, Başka Sinema salonlarında “Sinepark Özel Seçkisi” adı altında ücretsiz olarak […]

GÜNCEL 28.12.2018 14:29
Sinepark Kısa Film Festivali yeniden başlıyor
Abone Ol google-news

İlk olarak 2007’de yapılmaya başlanan Sinepark Kısa Film Festivali kısa bir aradan sonra Başka Sinema ortaklığıyla geri dönüyor.

Bu yıl 9.’su gerçekleşecek Sinepark Kısa Film Festivali, Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından düzenleniyor.

Festival yolculuğuna Başka Sinema ile olan ortaklığıyla devam edecek. “Sinepark Özel Seçkisi”ne seçilen filmler, Başka Sinema salonlarında “Sinepark Özel Seçkisi” adı altında ücretsiz olarak gösterilecek.

Festivale başvuran filmler, Galatasaray Üniversitesi Sinema Akademisyenleri tarafından değerlendirilecek. Daha sonra filmler ana jüride yer alan Coşkun Irmak ve Ceylan Özgün Özçelik gibi isimlerin karşısına çıkacak. Tüm aşamalar sonunda ödül sahibi olmaya hak kazanan filmler, 14 Nisan 2019’da gerçekleştirilecek olan ödül törende açıklanacak.

Festivale 2017 yılı ve sonrasında yapılmış tüm filmler katılabilir. Başvurular Sinepark adresinden alınıyor.

Son başvuru tarihi ise 25 Ocak.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol