birgün

14° AÇIK

GÜNCEL 11.01.2021 14:28

Şişli'de 6'ncı kattan düşen kadın yaşamını yitirdi

İstanbul Şişli'de, bir apartmanın 6'ncı katından henüz belirlenemeyen bir nedenle düşen 69 yaşındaki Gülten Sokuluoğlu hayatını kaybetti.

Şişli'de 6'ncı kattan düşen kadın yaşamını yitirdi

İstanbul Şişli'de, bir apartmanın 6'ncı katından düşen 69 yaşındaki Gülten Sokuluoğlu hayatını kaybetti. Düşme nedeni belirlenemeyen Sokuluoğlu'nun cenazesi, incelemelerin ardından morga kaldırıldı.

Merkez Mahallesi Halaskargazi Caddesi'nde saat 10:30 sıralarında meydana gelen olayda, 8 katlı binanın 6'ncı katında oturan Gülten Sokuluoğlu, henüz belirlenemeyen bir nedenle evinin penceresinden düştü.

Yaklaşık 25 metre yükseklikten kaldırıma düşen Sokuluoğlu, olay yerinde hayatını kaybetti. Annesinin ölümünü duyarak olay yerine gelen oğlu, fenalık geçirdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis, ceset üzerinde incelemelerde bulundu. Sokuluoğlu'nun cenazesi incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Polis, emekli bankacı olduğu öğrenilen Gülten Sokuluoğlu'nun düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili çok yönle olarak soruşturma başlattı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol