birgün

26° AZ BULUTLU

GÜNCEL 07.06.2020 10:31

Sitede eski yönetim-yeni yönetim kavgasında emekli polis rastgele ateş açtı

İstanbul Başakşehir'de bir sitenin eski yönetimiyle site sakinleri arasında yaşanan tartışmada eski site yönetiminde yer alan bir kişinin emekli polis olan babası rastgele ateş açtı, 7 kişi yaralandı

Sitede eski yönetim-yeni yönetim kavgasında emekli polis rastgele ateş açtı

İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de bir sitede eski yönetimle site sakinleri arasında çıkan kavgada, sitenin eski yönetiminde yer alan bir kişinin emekli polis olan babasının ateş açması sonucu 7 kişi yaralandı.

Başakşehir Belediyesi Kayaşehir 12'inci Bölge Botanik Sokak'ta bulunan bir sitede meydana gelen olayda iddiaya göre, eski site yönetiminden memnun olmayan site sakinleri yeni bir site yönetimi seçti. Ancak, eski yönetim, yeni yönetimi göreve başlatmadı.

EMEKLİ POLİS ATEŞ AÇTI

Bunun üzerine site sakinleri, eski yönetimi protesto etmek için toplandı. Bu esnada eski site yönetiminde yer alan bir kişinin emekli polis olduğu öğrenilen babası Z.S, tabancasını çekerek rastgele ateş etti.

Tabancadan çıkan kurşunlar, toplanan site sakinlerine isabet etti. Olayda 7 kişi yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Yaralılar, ambulanslarla çevre hastanelere kaldırılırken polis, eski site yöneticisi ve onun babası Z.S.'yi gözaltına aldı. Olayla ilgili çalışma sürüyor.

DHA-İHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız