birgün

9° PARÇALI BULUTLU

SODEV'den 'Gezi Tutukluları ve Hak İhlalleri' paneli

Sosyal Demokrasi Vakfı, 30 Eylül Cuma günü 'Gezi Tutukluları ve Hak İhlalleri' başlığıyla panel düzenleyecek. Panelde İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu, Sosyal Haklar Derneği Genel Sekreteri Avukat Evren İşler, ve BirGün gazetesi yazarı Timur Soykan konuşmacı olarak yer alacak.

GÜNCEL 28.09.2022 15:01
SODEV'den 'Gezi Tutukluları ve Hak İhlalleri' paneli
Abone Ol google-news

Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) 30 Eylül Cuma günü saat 19:00'da Taxim Hill Otel'de 'Gezi Tutukluları ve Hak İhlalleri' başlığıyla panel düzenleyecek.

Panelin moderatörlüğünü Avukat Tülay Ateş yapacak.

Panelde, İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu, Sosyal Haklar Derneği Genel Sekreteri Avukat Evren İşler, BirGün gazetesi yazarı Timur Soykan konuşmacı olara kyer alacak.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol