birgün

22° PARÇALI BULUTLU

BİRGÜN EGE 12.07.2021 13:49

SOL Kültür Ayvalık’ta yola çıkıyor

SOL Kültür Ayvalık’ta yola çıkıyor

SOL Parti’nin ülkenin pek çok yerinde açmayı planladığı SOL Kültür kitaplıklarından biri de Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bugün açılıyor.

Ayvalık’ta çeşitli kültür sanat faaliyetlerinin gerçekleştirileceği SOL Kültür’ün açılışına Yazar Barış İnce’nin de katılacağı bildirildi.

Zeki Bey Mahallesi, 13 Nisan Caddesi, 37 numarada (Eski Altınova Yolu, Şeytan Kahvesi’nden 100 metre ileride) faaliyet gösterecek olan SOL Kültür’ün Ayvalık’ta büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Daha önce, Ankara’da Esat-Seyran ve Ayrancı ile Manisa’nın Soma ilçesinde açılan SOL Kültür kitaplıklarına bir yenisi de Ayvalık’ta eklenirken burada birçok kültür sanat faaliyetinin gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol