birgün

22° PARÇALI AZ BULUTLU

SİYASET 29.06.2020 14:49

Sol Parti Adana İl Örgütü, ilçe kongrelerini tamamladı

Kongre sürecinde olan Sol Parti'de ilçe kongreleri yapılmaya devam ediyor. Adana İl Örgütü, Yüreğir, Sarıçam ve Ceyhan ilçelerinde kongrelerini tamamladı

Sol Parti Adana İl Örgütü, ilçe kongrelerini tamamladı

Yakup Durmuş

Sol Parti Adana İl Örgütü, Yüreğir, Sarıçam ve Ceyhan ilçelerinde kongrelerini tamamladı.

Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda üyenin katıldığı kongrede yeni yönetim şu isimlerde olustu.

Adana'nın Merkez ilçesi olan Yüreğir'de Başkanlığa Recai Gerçe seçilirken, Yönetim kurulu üyeliklerine; Şenol Akın,Necmiye Akın,Derya Gerçe,Hasan Alparslan,Mehmet Alparslan, Yeterşans,seçildi.

Sarıçam İlçe Başkanlığına Fatma Demirci seçildi, Yönetim kurulu'da ise H.İbrahim Kayar,Ünal Zorlu,Ersin Mintaş, Gözde Zorlu, Yedek üyeliklere Osman Deniz Kayar ve Özlem Kayar görev aldı.

Ceyhan İlçede yapılan seçimde Başkan Halim Pamukçu olurken, yönetim kurulunda ise Doğan Kaplan,Haluk Şenkan, Özcan Yentür seçildi.

İlçe Kongrelerini tamamlayan Sol Parti'de gözler Temmuz'un 19'unda yapılacak il kongresi seçimine çevrildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız