birgün

18° AÇIK

SİYASET 05.01.2021 13:59

Son 6 günde 3'üncü temas: Erdoğan, Bahçeli’yi evinde ziyaret etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. Bugünkü görüşme, iki ismin son altı gündeki üçüncü teması olacak.

Son 6 günde 3'üncü temas: Erdoğan, Bahçeli’yi evinde ziyaret etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı’ndaki ortağı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti.

Ziyaretin içeriğine ilişkin ise bir açıklama yapılmadı.

Bugün yapılan ziyaret, son altı günde Erdoğan ve Bahçeli arasında gerçekleşen üçüncü temas oldu.

Erdoğan, 30 Aralık’ta da Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni öncesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir süre görüşmüş, görüşmenin içeriğine dair bir açıklama yapılmamıştı.

Bu görüşmenin ertesi günü de Erdoğan ve Bahçeli bir telefon görüşmesi gerçekleştirmişti. Görüşmede Erdoğan’ın Bahçeli’ye yeni yıl tebriğinde bulunduğu belirtilirken güncel siyaset ve dış politika gelişmelerinin ele alındığı bildirilmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol