birgün

12° HAFİF YAĞMUR

GÜNCEL 16.06.2019 17:58

Sosyal medyada #SizYaptınız fırtınası

Yaklaşan İBB seçimleri öncesi gözler Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasında gerçekleşecek TV münazarasına çevrilmişken sosyal medyada seçimlerle ilgili yeni bir akım başladı. Binlerce sosyal medya kullanıcısı #SizYaptınız etiketiyle AKP döneminin siyasi ve belediyecilik faaliyetlerini paylaştı. Hashtag kampanyası için hazırlanan çok sayıda görsel de paylaşıldı. Binali Yıldırım, hali hazırda İstanbul seçimleri için “Biz yaptık, yine […]

Sosyal medyada #SizYaptınız fırtınası

Yaklaşan İBB seçimleri öncesi gözler Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasında gerçekleşecek TV münazarasına çevrilmişken sosyal medyada seçimlerle ilgili yeni bir akım başladı.

Binlerce sosyal medya kullanıcısı #SizYaptınız etiketiyle AKP döneminin siyasi ve belediyecilik faaliyetlerini paylaştı.

Hashtag kampanyası için hazırlanan çok sayıda görsel de paylaşıldı.

Binali Yıldırım, hali hazırda İstanbul seçimleri için “Biz yaptık, yine biz yaparız” sloganıyla bir kampanya yürütüyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız