birgün

10° AÇIK

Soylu, Kılıçdaroğlu'na yanıt verdiğine pişman oldu: Senin dizin Narcos

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun La Casa De Papel göndermesine yanıt vermek isteyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Senin dizin Narcos' şeklinde çok sayıda uyarı aldı.

SİYASET 03.11.2021 23:56
Soylu, Kılıçdaroğlu'na yanıt verdiğine pişman oldu: Senin dizin Narcos
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Netflix Türkiye'nin La Casa De Papel'in "Bir soygun bitiyor. Ve bir devir kapanıyor." notlu paylaşımını alıntılayarak erken seçim için göndermede bulundu ve "Seçimden kaçıyor maalesef" ifadelerini kullandı.

soylu-kilicdaroglu-na-yanit-verdigine-pisman-oldu-senin-dizin-narcos-939794-1.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise Kılıçdaroğlu'nun tivitini alıntılayarak CHP liderine yanıt verdi. Soylu şu ifadeleri kullandı: "Merak etme KK, daha önce 10 defa olduğu gibi 2023’te de, boyunun ölçüsünü aldığında, evinde bol bol dizi izlersin"

Soylu'nun yanıtı sonrası çok sayıda CHP’li vekil uyuşturucu kartellerini konu alan Netflix dizisi ‘Narcos’a gönderme yaparak Soylu'ya yazdı.

İşte o yanıtlardan bazıları:

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol