birgün

15° SİSLİ

GÜNCEL 29.08.2020 22:20

Soylu'nun hedef gösterdiği CHP Gençlik Kolları üyesinin evine polis baskını

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ebru Timtik için mesaj yayınladıktan sonra Süleyman Soylu'nun Twitter adresinden hedef gösterdiği CHP Avcılar Gençlik Kolları üyesi Mutlu Yıldırım'ın evine polis baskını yapıldığını duyurdu.

Soylu'nun hedef gösterdiği CHP Gençlik Kolları üyesinin evine polis baskını


CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ebru Timtik için mesaj yayınladıktan sonra Süleyman Soylu'nun 12 saat önce Twitter adresinden hedef gösterdiği CHP Avcılar Gençlik Kolları üyesi Mutlu Yıldırım'ın evine polis baskını yapıldığını açıkladı.

CHP'li Mutlu Yıldırım, adil yargılanma talebiyle ölüm orucuna başlayan ve 208'inci gününde yaşamını yitiren Ebru Timtik için, "Er ya da geç, bunun hesabı sorulacak. Devrim şehitleri ölümsüzdür" mesajını yayınladıktan sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından hedef gösterildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız