birgün

16° AÇIK

Steve Jobs'ın kızından imalı iPhone 14 paylaşımı

Apple'ın kurucularından Steve Jobs'ın kızı Eve Jobs, iPhone 14 etkinliğinin ardından yeni modellerle ilgili yaptığı paylaşımda, iPhone 14'ün 13'e benzediğini ima etti.

GÜNCEL 08.09.2022 15:09
Steve Jobs'ın kızından imalı iPhone 14 paylaşımı
Abone Ol google-news

Teknoloji devi Apple, dün düzenlediği etkinlik ile yeni iPhone 14 serisi, Watch Series 8, Watch SE, Watch Pro ve AirPods Pro 2 cihazlarını tanıttı.

Ürün tanıtımlarının ardından, yeni cihazların bir önceki modellere benzediği eleştirileri yöneltilen Apple'ın kurucularından olan Steve Jobs'ın kızı Eve Jobs ise, dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Eve Jobs, Instagram hesabından yaptığı paylaşımıyla yeni iPhone 14’ün, Apple'ın bir önceki modeli 13'e benzediğini ima etti.

Eve Jobs, paylaştığı fotoğrafta, "Apple’ın bugünkü tanıtımından sonra iPhone 13’ten iPhone 14’e geçerken ben" ifadeleri yer alıyor.

steve-jobs-in-kizindan-imali-iphone-14-paylasimi-1061585-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun