birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Suç örgütü lideri Sedat Peker, videolarının yıldönümünü hatırlattı

Yayınladığı 10 video ile geçtiğimiz sene çok konuşulan suç örgütü lideri Sedat Peker, takipçisinin yıldönümü mesajını retweet etti.

SİYASET 02.05.2022 11:00
Suç örgütü lideri Sedat Peker, videolarının yıldönümünü hatırlattı
Abone Ol google-news

Geçtiğimiz sene Youtube'dan paylaştığı videolarla gündem yaratan Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker, ilk videosunun yıl dönümünde takipçisinin tweet'ini paylaştı.

Bir süredir sosyal medyadan paylaşım yapmayan Peker, retweet yapmaya başlamıştı.

Hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in ifşa ve iddialarını dile getirdiği Youtube'daki ilk videosu 2 Mayıs'ta paylaşılmıştı. Peker, "Şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronu Mehmet Ağar ve pelikancılardır" başlığıyla yayınladığı ilk videoda kendisine yönelik operasyonun arkasında Susurluk skandalının önde gelen isimlerinden eski bakan Mehmet Ağar ve Pelikancılar grubunun olduğunu ileri sürmüştü. Peker daha sonra her hafta video yayınlamıştı.

Peker, 10'uncu videodan sonra haziran 2021'den anlatımlarının olduğu yeni video yüklemedi. Ancak bir süre Twitter'da söylemlerine devam etti. Birleşik Arap Emirlikleri'nin sosyal medya yasağı getirmesinden sonra uzun bir süre sesi soluğu çıkmayan Peker, RT ve like yaparak Twitter'de mesajlar paylaşıyor.

suc-orgutu-lideri-sedat-peker-videolarinin-yildonumunu-hatirlatti-1010492-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol