birgün

22° AÇIK

Süleyman Soylu: 258 kilo kokain yakalandı

Bakan Süelyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Mersin İl Jandarma Komutanlığımız tarafından konteynera gerçekleştirilen operasyonda 258 kilo kokain yakalandı. 3 kişi gözaltında” dedi.

GÜNCEL 16.04.2022 13:56
Süleyman Soylu: 258 kilo kokain yakalandı
Abone Ol google-news

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 258 kilogram kokain yakalandığını ve 3 kişinin gözaltına alındığını ifade etti.

Soylu, yaptığı paylaşımda, “Terörün en büyük finans kaynağının kökünü kurutmaya devam ediyoruz Mersin Limanı'nda, Mersin İl Jandarma Komutanlığımız tarafından konteynera gerçekleştirilen operasyonda 258 kilo kokain yakalandı. 3 kişi gözaltında. Jandarmamıza ve tüm operasyon birimlerine tebrikler” ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol