Sultangazi’de çocukları izleyerek mastürbasyon yapan kişi yakalandı

19.05.2019 13:14 GÜNCEL
Sultangazi’de sokakta oyun oynayan kız çocuklarını izleyerek mastürbasyon yapan A.S. isimli erkek yakalanarak, gözaltına alındı. Sultangazi’de sokakta oyun oynayan kız çocuklarını izleyen bir  kişi, bir yandan telefonla konuşuyormuş gibi yaparken bir yandan da mastürbasyon yaptı. O anlar ise bir mahalle sakini tarafından cep telefonuna kaydedildi. Görüntülendiğini fark eden kişi, olay yerinden koşarak uzaklaştı.  Görüntülerin sosyla medyada paylaşılmasından sonra Asayiş Büro Amirliği […]

Sultangazi’de sokakta oyun oynayan kız çocuklarını izleyerek mastürbasyon yapan A.S. isimli erkek yakalanarak, gözaltına alındı.

Sultangazi’de sokakta oyun oynayan kız çocuklarını izleyen bir  kişi, bir yandan telefonla konuşuyormuş gibi yaparken bir yandan da mastürbasyon yaptı. O anlar ise bir mahalle sakini tarafından cep telefonuna kaydedildi. Görüntülendiğini fark eden kişi, olay yerinden koşarak uzaklaştı. 

Görüntülerin sosyla medyada paylaşılmasından sonra Asayiş Büro Amirliği özel bir ekip kurdu. Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından yaklaşık 30 güvenlik kamerası tek tek incelendi ve şüphelinin izine 50. Yıl Mahallesi’nde ulaşıldı. Bir sokakta oyun oynayan çocukları gözleyerek yine mastürbasyon yapan A.S., ekipler tarafından suçüstü yakalanarak, gözaltına alındı.

A.S.’nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.