birgün

13° AÇIK

Susurluk hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu'nun öldüğü çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı

Susurluk Davası’nda sanık sandalyesinde oturan eski özel harekat polisi Ziya Bandırmalıoğlu’nun önceki gün ölümüne neden olan çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı.

GÜNCEL 22.12.2021 10:52
Susurluk hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu'nun öldüğü çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı
Abone Ol google-news

İstanbul Kadıköy'de, Susurluk Davası hükümlüsü eski özel harekat polisi Ziya Bandırmalıoğlu ve eski polis Şahin Aslan hayatını kaybettiği çatışmanın güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı.

DHA'nın aktardığı habere göre olay, önceki akşam Kadıköy'deki bir restoranda meydana geldi. İki grup arasında silahlı kavga çıktı. Kavgada, Susurluk Davası hükümlüsü ve birçok davada adı geçen eski özel harekat polisi Ziya Bandırmalıoğlu ile eski polis Şahin Aslan hayatını kaybetti.

Silahlı kavgada 4 kişi de yaralandı. Polisin yaptığı çalışmada 7 kişi gözaltına alınırken 2 kişi ise aranıyor.

Öte yandan silahlı kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde iki grubun yakın mesafeden defalarca birbirine ateş ettiği görülüyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol