birgün

12° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 27.02.2021 14:53

TAKSAV Kadıköy Müzik Söyleşileri’nin bu haftaki konukları: İlkay Akkaya, Tolga Çandar, Ali Asker

TAKSAV Kadıköy Müzik Söyleşileri’nin bu haftaki konukları: İlkay Akkaya, Tolga Çandar, Ali Asker

Müzik yazarı Murat Meriç moderatörlüğünde Türkiye’de protest müziğin 1970’lerden günümüze serüvenini, sahnelerde, meydanlarda ve direnişlerde devleşen müzisyenlerle konuşan TAKSAV Kadıköy Şubesi, geçtiğimiz hafta Zülfü Livaneli ve Bülent Forta’nın katılımıyla gerçekleştirdiği söyleşinin ardından bu hafta yeni konuklarıyla birlikte izleyicilerle buluşacak.

Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf (TAKSAV) Kadıköy Şubesi tarafından düzenlenen ‘Türkiye’de Yakın Dönem Protest Müziğin Yolculuğu’ başlıklı söyleşiler dizisinin bu haftaki konukları ise İlkay Akkaya, Tolga Çandar ve Ali Asker olacak. Söyleşi 28 Şubat Pazar günü saat 17.00’de Zoom platformu üzerinden gerçekleşecek.

7 Mart Pazar günü 17.00’de ise Taner Öngür, Çağrı Sinci ve Murder King grubuyla söyleşiler son bulacak.

Zoom platformu üzerinden canlı olarak gerçekleşecek söyleşilere katılmak isteyen dinleyicilerin katılım formunu doldurması ya da 05305802581 no’lu telefon numarasından TAKSAV Kadıköy Şubesi’ni arayarak kayıt yaptırması gerekiyor.

Kayıt formu için tıklayınız: https://forms.gle/jJ3KoNxAn3iiBA4r7

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol